WYDARZENIA

SKATECUP KOŁBASKOWO 2016!

W najbliższą sobotę w godzinach 12.00 - 18.00 na skateparku w Przecławiu odbędzie się impreza dla miłośników sportów skateboardowyc. 

Wójt Gminy Kołbaskowo oraz Grupa FlowUP! zapraszają do udziału wszystkich nowicjuszy oraz doświadczonych skatebarderów na imprezę pod hasłem "SkateCUP Kołbaskowo 2016". Dla najlepszych uczestników czekają bardzo atrakcyjne nagrody oraz poczęstunek.

O nagrody dla uczestników wydarzenia zadbali: Gmina Kołbaskowo, Sklep Decathlon Ustowo, Skateshop.pl, VIBE, Youthskateboards, Fishskatebards, Skymaster, Czysty towar, Latawki.pl, Trickboard. Do wygrania są m.in.: blaty, czapki, koszulki, bluzy, akcesoria deskorolkowe, fingerboardy, power banki, smyczki, napoje, eko torby oraz wiele innych upominków. 

Aby żadnemu uczestnikowi programu nie zabrakło sił organizatorzy i sponsorzy ufundowali pakiet gastronomiczny. Każdy oficjalnie zapisany skejter otrzyma kiełbaskę z grilla (ufundowane przez firmy Madar i Espana S.C.), wodę oraz napój VIBE i świeży sok Viva Natura. Dla wszystkich spragnionych widzów również zapewniliśmy napoje marki VIBE. Ponadto przy skateparku działać będzie strefa Grill & Food Truck.

Zapraszamy wszystkich, którzy chcieliby przeżyć najlepszą imprezę z okazji zakończenia lata. Emocji, pogody, pozytywnych ludzi z pewnością nie zabraknie!

TURNIEJ O PUCHAR WÓJTA GMINY KOŁBASKOWO

Już trzeciego września od godziny 9:30 czekają nas niesamowite emocje sportowe.
W szkole podstawowej w Przecławiu o puchar wójta gminy Kołbaskowo powalczą sportowcy z rocznika 2009 i młodsi.
200 dzieci i 20 drużyn - będzie się działo!

Miło nam poinformować, że Madar po raz kolejny wspiera lokalne inicjatywy i z dumą bierze udział w orgaznizacji turnieju.

Serdecznie zapraszamy do kibicowania!

FOTORELACJA Z KIEŁBASKOWA W KOŁBASKOWIE 2016 - VI TARGI PRODUKTÓW REGIONALNYCH

ZAPRASZAMY NA KIEŁBASKOWO W KOŁBASKOWIE 2016 - VI TARGI PRODUKTÓW REGIONALNYCH

Zapraszamy na VI Targi Produktów Regionalnych Kiełbaskowo w Kołbaskowie 
 25 czerwca 2016. W programie między innymi:  stoiska z produktami regionalnymi, pokaz szkoły tańca "Dance Factory", rywalizacja sołectw, występ mieszkanek Siadła Górnego i Stobna, konkursy sceniczne dla dzieci i dorosłych, zabawa biesiadna przy muzyce aż do północy.

W trakcie Kiełbaskowa zapraszamy na wspólne oglądanie meczu Polska - Szwajcaria o godzinie 15.00
Kibicujmy razem!

SEZON GRILLOWY ROZPOCZĘTY!

Pierwszy majowy weekend jest tradycyjnie czasem rozpoczęcia sezonu grillowego. Piękna pogoda będzie nam sprzyjać  w spędzaniu czasu na łonie natury, smakowaniu mięs i kiełbas przygotowywanych na różne sposoby. Tylko sprawdzone produkty zapewnią niezapomniane wspomnienia. Zachęcamy do robienia zakupów w naszej hurtowni! W poniedziałek pracujemy od 4:00 do 11:00!

ŚWIĘTA WIELKANOCNE 2016

Jak co roku o tej porze nasze magazyny pękają w szwach.
Przyjmujemy dostawy od wieczora do wczesnych godzin porannych.  Zapraszamy po zawsze świeże wyroby od poniedziałku do piątku w godz. 4:00-11:00  a także w sobotę w godz. 4:30-11:00

PŁATNOŚĆ KARTĄ JUŻ MOŻLIWA!

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom i wymaganiom naszych Klientów z wielką przyjemnością zawiadamiamy, że od lutego bieżącego roku w naszej hurtowni można płacić kartami płatniczymi.

KIEŁBASKOWO W KOŁBASKOWIE 2015 - V TARGI PRODUKTÓW REGIONALNYCH - 20 CZERWCA 2015

Odbywające się po raz piąty Kiełbaskowo w Kołbaskowie zgromadziło rzeszę mieszkańców Gminy Kołbaskowo, Szczecina i innych gmin.
Po raz pierwszy na naszej największej imprezie gminnej zawitał na krótko deszcz. Nie przestraszył jednak nikogo i musiał ustąpić miejsca słońcu i dobrej zabawie.Hurtownia Madar dołożyła wszelich starań aby wszystkim uczestnikom nieco umilić spędzony czas.